7. veebruar 2011

5-6. veebruar 2011

cafe "Blog", me preparing pavlovas

cafe "Blog"

cafe "Blog"

cafe "Blog"

cafe "Blog"

cafe "Blog", onion pie by Profa

cafe "Blog", a cake by Ragne Värk

cafe "Blog"

Ma ei oskagi fotodele muud lisada, kui et olen hindamatu kogemuse võrra rikkam, kohvikust saadud positiivset emotsiooni jätkub ilmselt veel pikaks ajaks. Miljon vabandust nende ees, kes tulid kohvikusse reklaamitud lahtiolekuaja raames, kuid ei saanud kooki-pirukat. Keegi ei osanud arvestada NII kiire vaagnate tühjenemisega. Kui midagi sarnast peaks veel kunagi toimuma, siis tulevased osalejad juba teavad...:)

Suur aitäh kaasblogarditele, kohvikukülastajatele, kaasaelajatele-pöidlahoidjatele ja kõigile, kes aitasid kaasa blogikohviku õnnestumisele!

Pilti tegid Tarmo Virkus (1-3) ja Harri Hanson (4-9).

9 kommentaari:

Tuuli ütles ...

Oli jah üks äraütlemata mõnus kogemus ja vahva seltskond nii leti taga kui ees :)
Mari-Liisi pavlovad olid nagu otse muinasjutust välja astunud

Pille ütles ...

Ma järgmisel korral planeerin laste sünnid ja tuulerõuged paremini, et saaks ise ka osa võtta (või siis vähemalt vaatama ja sööma tulla :))

Tublid olite kõik!

Liina ütles ...

Mul läks ka üle noatera see osalemine, äärepealt poleks saanud minna. Aga õnneks sain asjad sätitud ja nagu Mari-Liis ütles - hindamatu kogemuse võrra rikkam ning emotsioonid on veel siiani laes. Solarise aatriumi väga kõrges laes :-)
Väga vinge ettevõtmine oli!
PS. neid M-Liisi pavlovaid plaanin ma varem või hiljem ikkagi mekkida, muidu ma ei mängi!

Mari-Liis ütles ...

Pille, kui midagi oli kohviku juures täitsa valesti, siis oli see sinu puudumine. Nii et paluks jah edaspidi oma isikliku elu suursündmused sättida blogikohviku toimumisaegade järgi.
Aga tahaks veel eraldi tunnustada nami-nami raskekahurväge, kellele pühendaksin lausa luuleread: Kirsike ja Zoozi said koogiüledoosi:)

Mari-Liis ütles ...

Ja nagu näha teiselt fotolt, on minu paremal käel tükk tühja maad, kus oleks pidanud olema Aet:( Kiiret paranemist sulle!

Piret ütles ...

Ei saa minagi õhkamata olla, kui tore oli:) Pille jah, peaksid hakkama paremini planeerima:) Kirsikese ja Zoosi pärast on mul ka pisuke mure, kuidas nad seisundist välja tulevad, aga ehk on abi heeringast.Ise sain proovida vaid Profa pirukat, rohkem ma külastajate eest ära süüa ei julenud:)

Merit ütles ...

Kui ma laupäeval kell 15.15 Solarisse jõudsin oli kõik ilus juba ammu läbi, aga piltide pealt tundub kadedakstegevalt lahe!:)Igaljuhul palju õnne, suur ja ilus asi sai tehtud!

jannza ütles ...

pavlova oli imemaitsev ja üritus ise vägagi lahe, mida võiks korrata :)

Mari-Liis ütles ...

Merit, küll me kunagi ikka kohtume, kindel see!:)
Jannza, hea meel ,et sulle maitses:)Kordamise koha pealt ei oska praegu küll midagi öelda, eks aeg näitab...