8. juuni 2012

Blogijate suvi Põhjakal!


Varakevadel raputas ja rõõmustas blogardite ridasid Põhjakalt esialgu uskumatuna tundunud ettepanek teha suvel koos midagi ägedat. Ja kas kujutate ette, nüüd ongi asjalood sellised, et me läheme suveks Põhjakale, kohe päris kööki! Alates tulevast esmaspäevast kuni septembri alguseni välja on Põhjaka menüüs blogardite toidud! Igalt üks soolane ja üks magus. 
Sõjaplaan näeb välja selline:

11-17. juuni- MARI-LIIS
18-24. juuni- JUTA, What a wonderful world!
25.juuni-1.juuli - TUULI, Ise tehtud. Hästi tehtud.
2-8. juuli - SILJA, Jagatud rõõm
9-15. juuli - PRIIT, Profa köögipool
16-22. juuli-KÄTRIN, Kätrini kokkamispäevik
23-29. juuli-ELIS, Elis Köögis
30. juuli - 5.august - PIRET, Puhas rõõm
6-12. august - LIINA, Aglio e Olio
13-19. august - ÜLLE, Tiramisust ja Fata Morganast
20-26. august- MARJU L., Minu sahver
27.august-2.september - MARJU R., Tassike elu topelt koorega

Ettevõtmisele on loodud ka FB leht Blogijad Põhjakal,  seal saab jälgida asjade käiku, lugeda uudiseid ja vaadata pilte. 
Et teen juba esmaspäeval otsa lahti, siis loomulikult on teada, milline on minupoolne menüü täiendus. Saab kevadist salatit grillilt tulnud halloumiga. Halloumi on valmistatud ühes toredas Lõuna-Eesti talus mahetoidul peetavate ilusate ja rõõmsate kitsede piimast. Maitseandjateks saab salat kastme parasjagu peenras kasvavatest ürtidest ja siirupist, mis on keedetud minu maakodus kasvanud võililledest.
Magusaks pakun rabarberit. Kooki ei küpseta seekord, aga ühe mõnusa magustoidu röstitud rabarberitest, mascarponest ja kaerakliidest leiate menüüst küll.
Kõik on väga-väga soojalt oodatud Põhjakale!

Kommentaare ei ole: